Bütünleşik Bir Yazılım: İntegrasyon

10/05/2020

Bütünleşik Bir Yazılım: İntegrasyon

Mayıs ayında kullanıma sunduğumuz İntegrasyon aslında birçok farklı kategorideki yazılım modüllerini tek bir çatı altında topluyor ve tümünü birbirine entegre şekilde çalıştırıyor. Web tabanlı çalışan İntegrasyon kullanıcıların ihtiyaçlarına göre seçim yaparak modül modül kullanabilmesini sağlıyor. Şimdi gelelelim İntegrasyon ile neler yapılabilir, sıralamaya başlayalım...

E-fatura

E-faturaya geçen işletmeler için kolay ve karmaşadan uzak bir şekilde e-fatura oluşturma imkanı sağlar. Aynı zamanda kendilerine kesilen yani efaturaları da gelen faturalar bölümünde anlık olarak görüntüleyebilirler. Tüm faturaları İntegrasyon üzerinden pdf olarak indirebilir, önizleme yapabilir veya bir eposta adresine otomatik olarak iletebilirsiniz. İstediğiniz zaman istediğiniz gelen ya da giden faturalara kolayca ulaşabilirsiniz.

E-fatura

E-fatura

Ön Muhasebe

Efatura modülüyle birlikte kullanılabilen ön muhasebe modülü ile işletmenize ait gelir ve giderleri kolayca takip etmek mümkün. Kesilen e-faturalar bir bölümde, gelen faturalar bir bölümde arşivlenir. Ayrıca gelen ya da giden faturalarınızı detaylı olarak filtreleyebilir ve toplu olarak pdf biçiminde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Hem gelen hem giden faturalarınıza tahsilat - ödeme işlenebilir. Bu sayede alacak ve verecek takibi yapmanız çok kolaylaşır. Örneğin 10.000₺'lik bir satış faturanıza x tarihinde 2.000₺, y tarihinde 4.000₺ tahsilat ekleyebilirsiniz. Tahsilat toplamı fatura toplamı olmadığı sürece alacak bir fatura olarak takibiniz sağlanır. Aynı şekilde size oluşturulan faturaların ödenip ödenmediğini takip edebilir, ödeme yapmanız gerekli faturalara kolayca ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda gelen ve giden çeklerinizi de zamansal ve ödeme durumu olarak takip edebilirsiniz.

Ön Muhasebe

Gelen ve giden efaturalar haricinde, klasik faturaları da işleminiz için bir bölüm bulunmaktadır. Ve diğer harcamalarınızı işleyebileceğiniz bir harcamalar bölümü mevcuttur. Giderlerinizi gelen faturalar, klasik faturalar ve harcamalar üçlüsü altında raporlayabilirsiniz. Personel maaş, prim ve devlet ödemelerini de harcamalar altında kayıt altına alabilirsiniz. Harcamalarınıza sonradan kolayca ulaşmak için etiketler atayabilirsiniz. Bu şekilde kasa takibi de yapabilirsiniz. İntegrasyon ayrıca gelir ve giderler için ayrıntılı grafiksel raporlar sağlar.

İstediğiniz müşteri ya da tedarikçileriniz ile anında ve otomatik olarak hesap ekstresi oluşturabilir ve karşı tarafa eposta ile iletebilirsiniz.

Ön Muhasebe

Online Tahsilat

Bayi ya da müşterilerinizden online olarak kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz. Bu ödemelere bağlı tek bir tıklama ile efatura oluşturabilirsiniz. İntegrasyon ödeme çözümleri için PayTr ile anlaşma sağlamıştır, bu bağlamda müşteri ya da bayilerinize önde gelen 8 bankanın kredi kartına taksit imkanısunabilirsiniz. PayTr başvuruları mesai saatleri içerisinde 2 saatte sonuçlanmaktadır. İntegrasyon altyapısının sağladığı imkan ile hemen PayTr'ye entegre olarak online ödeme almaya başlayabilirsiniz. Banka sanal posu ya da başka bir ödeme çözümü de elbetteki sistem üzerinde kullanılabilmektedir.

Online Tahsilat

Online ödeme süreci şu şekilde sağlanmaktadır: Öncelikli olarak müşterinize bir ön fatura oluşturursunuz. Müşteriniz sistemde kayıtlı ise vergi ve iletişim bilgileri otomatik olarak bu faturaya işlenir. Müşteri sistemde kayıtlı değilse ön fatura oluşurken otomatik olarak müşteri kaydı da sağlanır. Daha sonra müşteriniz vergi numarası ve sistemin oluşturduğu şifre ile sisteme giriş yapar ve ödeyeceği tutarı görür. Müşteriniz online ödemesini tamamladıktan sonra ilgili ödeme cari ekstresine otomatik yansır. Aynı zamanda online ödeme yapıldığına dair size bilgilendirme maili ulaşır. İntegrasyon panelinden bu ödemeye ait önfaturaya giriş yaparak tek bir tıklama ile ilgili ödemenin e-faturasını da oluşturabilirsiniz. İlgili müşteri online ödeme yaptığı ekrandan hesap ekstrelerinin yanı sıra sizin oluşturduğunuz efaturaları da görüntüleyebilir.

Fiziki Dükkan Yönetimi

Fiziki bir mağazası bulunan işletmeler İntegrasyon ile mağazalarını çok kolay bir şekilde yönetebilirler. Ek bir muhasebe ya da stok programına ihtiyaç duymadan fiziki satışlarına ait faturalandırma yapabilirler. Aynı zamanda stoklarını da İntegrasyon üzerinden takip edebilirler.

E-ticaret Entegrasyonu

İntegrasyon ile e-ticaret sitenizi entegre ederek siparişlerinize ait faturalandırmayı tek bir tıklama ile yapabilirsiniz. Eticaret sitenizden yapılan alışverişlerden sonra stoklarınız da otomatik olarak eksilir. Eğer hem eticaret siteniz hem de bir fiziki dükkanınız varsa çift taraflı otomatik bir stok otomasyonu sağlamış olursunuz.

E-ticaret Entegrasyonu

Pazar Yeri Entegrasyonu

Trendyol, Hepsiburada, N11 gibi e-ticaret sitelerinden satış yapıyor iseniz İntegrasyon ile işiniz çok kolaylaşacaktır. İntegrasyon paneli üzerinden pazar yeri satışlarınızı kontrol edebilir ve gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz. Stok konusunda da her bir satış işleminden sonra otomatik güncelleme sağlanır. İntegrasyon paneli üzerinden pazar yerlerine ait siparişleri gönderildi olarak işlem yapabilirsiniz; bu işlem ile pazar yeri sistemi de otomatik güncellenir. Aynı zamanda yönetim paneli üzerinden kargo çıktısı alma gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

Pazar Yeri Entegrasyonu

Pazar yeri entegrasyonuna bir örnek verelim: Trendyol üzerinden bir sipariş aldığınızda İntegrasyon üzerinde okunmamış bir ileti gibi "1 adet Trendyol siparişiniz var" iletisini görürsünüz. İlgili siparişe tıklayarak siparişin tüm detaylarını görüntülersiniz. İlgili siparişe ait ürünlerin stokları da İntegrasyon sisteminde Trendyol ile eş zamanlı güncellenmiş olur. Eğer diğer pazar yerlerinde de aynı ürün satışı varsa ilgili yerlerdeki stoklar da eş zamanlı güncellenmiş olur. Aynı şekilde e-ticaret sitesi ve fiziki mağaza stokları da güncellenir. Siparişi kargoya vermek üzere hazırladığınızda İntegrasyon üzerinden Trendyol formatına uygun kargo çıktısını alıp siparişi kargo aşamasına getirebilirsiniz. Burada yaptığınız kargo işlemi otomatik olarak Trendyol sistemine de işlenir. Aynı ekrandan siparişe ait efaturayıda tek bir tıklama ile oluşturabilirsiniz...

Kusursuz Stok Otomasyonu

Birbirine bağlı yapısı ile nereden satış yaparsanız yapın eş zamanlı tüm sistemler otomatik olarak güncellenir. İade ya da iptal gibi durumlarda da stok sayıları artı olarak güncellenir. İntegrasyon kullanarak kusursuz bir stok sistemine sahip olabilirsiniz.

Sosyal Medya Siparişleri

Facebook, Instagram ya da Whatsapp üzerinden satış yapıyor iseniz bu siparişleri İntegrasyon sistemine girebilir ve sosyal medya satışlarınızı da kontrol ve düzen altına alabilirsiniz. Böylece sosyal medya satışlarınızda kayıt altında olur ve raporlamalarınızda kullanabilirsiniz.

Kullanıcı ve Log Yönetimi

Bu modüle sahip kullanıcılar İntergrasyon üzerinde kendi belirlediği yetkiler ile alt kullanıcılar oluşturabilirler. Bu alt kullanıcılar yetkileri dahilinde sistem üzerinde işlem yapabilirler. Ana yönetici alt kullanıcıların yaptığı tüm işlemleri açıklama ve tarihi ile listeleyebilir.

Özel Çözümler

Kullanıcılarımızın istek ve ihtiyaçlarına pararel sisteme özel eklentiler sağlayabilmekteyiz. Bu bağlamda kullanıcı istekleri değerlendirilerek en uygun çözüm önerisini sunabilmekteyiz.

Mobil uyumlu olan yönetici arayüzü ile internet olan heryerden ve her cihazdan tüm bu işlemleri kolaylıkla yürütebilirsiniz.

İntegrasyon hakkında sorularınız var ya da İntegrasyon kullanıcısı olmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz:
İletişim

Yorumlar
14/Kasım/2020 (09:37:43) tarihinde Serdar yazdı:
Fiyatlar nedir
Cevaplar
16/Kasım/2020 (20:38:55) tarihinde Mert Şener yazdı:
Merhaba, İntegrasyon yazılımına ait fiyatlandırmalar mail adresinize iletildi.
Bu yoruma cevap yaz
Yorum Yazın
Yorumunuz
Eposta (Yayınlanmayacaktır)
İsim
Web Sitesi

Konuyla alakalı içerikler:

Desteğe mi ihtiyacınız Var?

Google Ads, SEO ve Eticaret konularında profesyonel hizmeti bizden alabilirsiniz.

Eğitime mi ihtiyacınız Var?

Mert Şener Hakkında?

Google Ads, SEO ve E-ticaret alanında 18 yıllık bir tecrübe ile yüzlerce firmaya hizmet vermiş, profesyonel bir geliştiricidir...