Hakkımda

1982 yılında Ankara'da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi TED Ankara Koleji'nde tamamladıktan sonra 2005 yılında Başkent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum.

2005 yılında ağırlıklı olarak web sitesi tasarımı ve yazılımı hizmeti ve aynı zamanda Google ADS (Adwords) hizmeti vermek için İnajans'ı kurduk. 2006 yılı ile birlikte e-ticaret yazılımları üretmeye başlayan firmamız 2010 yılına kadar birçok kurum ve firmaya web sitesi ve eticaret altyapıları sağladı. 2010 yılından itibaren web tabanlı yazılımlar geliştirmeye ve SEO çalışmaları yapmaya başlayan firmamız 2015 yılı sonlarına doğru hazır eticaret yazılımı uygulaması olan Clouds Eticaret'i ortaya çıkardık. 2020 yılında da bütünleşik bir ön muhasebe, efatura, e-ticaret entegrasyonu modüllerini birarada barındıran İntegrasyon'u kullanıma sunduk.

Clouds Eticaret Nedir?

Clouds Eticaret Yazılımı hazır bir eticaret sitesi oluşturucusudur. Yine 1 dakikada aktif olan eticaret sitelerini yönetmek oldukça kolaydır. Efatura entegrasyonu da bulunan Clouds Eticaret kullanıcılarına birçok eticaret modülünü 3 farklı pakette sunmaktadır.

İntegrasyon Nedir?

İntegrasyon Ön muhasebe, e-fatura, e-ticaret sitesi ve pazaryerleri entegrasyonu, online tahsilat imkanı sunan modül modül satılan gelişmiş bir web tabanlı yazılımdır. İsteyen kişiler sadece efatura modülünü, isteyen kişiler herbir modülü birarada kullanabilir. Eticaret entegrasyonu ile siparişlerin otomatik faturalandırılması, pazaryeri entegrasyonu ile tek merkezden stok ve sipariş takibi, online tahsilat modülü ile kullanıcıların bayi ya da müşterilerinden online ödeme almasını sağlar.

Aktif 1000'in üzerinde referansı bulunan İnajans çoğu müşterisi ile uzun yıllardır çalışmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz önem ve değere bağlı onlara üst düzeyde teknik destek ve yardım sunmaktayız.

Bugün daha çok SEO, Google ADS ve eticaret sistemlerine yoğunlaşmış durumdayız. İnajans içerisinde ağırlı olarak SEO ve Google ADS tarafında rol almaktayım.

İşlerimizin yoğunluğundan pek hobilerimize vakit ayıramasakta sayfalarımıza ait blog bölümlerinde ve bu sitede zaman zaman yazılar yayınlamaktayım.

Güncel SEO Çalışmaları (Eylül 2023)

İzmir'de güzellik uzmanlığı kursu veren Seba Akademi'ye, Fethiye, Kaş ve Kalkan'da muhafazakar ve balayı villa kiralama hizmeti sunan Villa Yolu işletmesine, İstanbul'un önde gelen psikologlarından çift terapisi konusunda öne çıkan Özkan Yiğit'e, İnsan kaynakları yazılımı sunan Zeops'a, E-devlet onaylı sertifikalar sunan Kurs ve Meslek Akademi'ye, Bayan pijama markası Pijama Evi'ne, Bayan giyim markası Swist Kadın Giyim'e, Medikal Turizm kategorisinde faaliyet gösteren FlyHealth firmasına, Erkek giyim markası Moda Fethi'ye, Sapanca'da kiralık villa hizmeti veren Sapanca Evleri'ne, Tıbbi sekreterlik sertifikası veren Tıbbi Sekreter Kursu'na, Online psikolog sitesi ABC Psikoloji'ye SEO danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

SEO Uzmanı mı Aradığınız?

O halde bana ulaşıp teklif ve bilgi alabilirsiniz. Profesyonel SEO çalışmasında sizin için en doğru veriler ile çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

İletişim Bilgilerim

SEO Eğitimi mi İhtiyacınız?

Birebir - online 2 saat SEO eğitimi ve danışmanlığı programım mevcut. Hem de kendi siteniz üzerinden. Önce sitenizi analiz ediyorum, sonrasında da 2 saat süresince sizlere neler yapmanız gerektiğini detaylıca anlatıyorum. Hem web sitenizi geliştirmek hem de SEO konusunda yaralı bilgiler öğrenmek isterseniz bu program tam size göre.

SEO Eğitimi

Google ADS Eğitimi mi Aradığınız?

Birebir Google ADS eğitimi vermekteyim. Kendi reklam hesabınız üzerinden birebir analiz ederek, size yapmanız gerekenleri anlatıyorum. Google ADS konusunda kendinizi geliştirmek, reklamlarınızı optimize etmek isterseniz 10 saatlik A'dan Z'ye Google ADS eğitimime katılabilirsiniz.

Google ADS Eğitimi

100'ün üzerinde 1:1 Eğitim

SEO ve Google ADS konularında bugüne kadar 100'ün üzerinde 1:1 eğitim verdiğimi belirtebilirim. Eğitime katılanların yorumlarını Instagram hesabımdan takip edebilirsiniz. @mertseners

Google ADS

2005 yılında o zamanki adı ile Google Adwords şimdiki adı Google ADS ile kendi şirketimin reklamları için ilgilenmeye başladım. Sonrasında müşterilerimin ihtiyaçları adına Google ADS danışmanlığı hizmete vermeye başladım. 15 yılın üzerinde Google ADS tecrübem olduğunu belirtmek isterim. Google ADS konusunda danışmanlık hizmeti almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Google ADS Danışmanlığı Nedir

Google ADS hesabınızın günlük olarak analiz edilerek optimize edilmesi ve Google ADS üzerinden daha verimli reklamlar kullanmanızı sağlayan hizmettir.

Google ADS Danışmanlığı Nedir? Google Ads Danışmanı Ne Yapar? yazımı inceleyebilirsiniz.

Güncel Google ADS Çalışmaları (Eylül 2023)

Anadolu İris İş Güvenliği, Getto Deri, Psikolog Özkan Yiğit, Getto Deri, Keçi Aksesuar, Oto Süper Market, Kurs ve Meslek, PASK Spor Okulları, Villa Yolu, Gi Design, Gülşah'ın Takı Tezgahı gibi firma ve kişilere Google ADS Danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Güncel Çalışmalarım ile İlgili Detaylı Bilgi Almak İster misiniz?

Desteğe mi ihtiyacınız Var?

Google Ads, SEO ve Eticaret konularında profesyonel hizmeti bizden alabilirsiniz.

Eğitime mi ihtiyacınız Var?

Mert Şener Hakkında?

Google Ads, SEO ve E-ticaret alanında 18 yıllık bir tecrübe ile yüzlerce firmaya hizmet vermiş, profesyonel bir geliştiricidir...