Hakkımda

1982 yılında Ankara'da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi TED Ankara Koleji'nde tamamladıktan sonra 2005 yılında Başkent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum.

2005 yılında ağırlıklı olarak web sitesi tasarımı ve yazılımı hizmeti vermek için İnajans'ı kurduk. 2006 yılı ile birlikte e-ticaret yazılımları üretmeye başlayan firmamız 2010 yılına kadar birçok kurum ve firmaya web sitesi ve eticaret altyapıları sağladı. 2010 yılından itibaren web tabanlı yazılımlar geliştirmeye ve SEO çalışmaları yapmaya başlayan firmamız 2014 yılında hazır web sitesi uygulaması olan Clouds Web'i yayınladı. Aynı yılın sonlarına doğru hazır eticaret yazılımı uygulaması olan Clouds Eticaret'i ortaya çıkardık. 2020 yılında da bütünleşik bir ön muhasebe, efatura, e-ticaret entegrasyonu modüllerini birarada barındıran İntegrasyon'u kullanıma sunduk.

Clouds Web Nedir?

Clouds Web web sitesi oluşturmak isteyen herkesin 1 dakika içerisinde bu işlemi yapmasını sağlar. Kolay bir yönetici paneli bulunan Clouds Web işletmeler ve bireysel kullanıcılar için ideal bir web sitesi oluşturma platformudur.

Clouds Eticaret Nedir?

Clouds Eticaret Yazılımı hazır bir eticaret sitesi oluşturucusudur. Yine 1 dakikada aktif olan eticaret sitelerini yönetmek oldukça kolaydır. Efatura entegrasyonu da bulunan Clouds Eticaret kullanıcılarına birçok eticaret modülünü 3 farklı pakette sunmaktadır.

İntegrasyon Nedir?

İntegrasyon Ön muhasebe, e-fatura, e-ticaret sitesi ve pazaryerleri entegrasyonu, online tahsilat imkanı sunan modül modül satılan gelişmiş bir web tabanlı yazılımdır. İsteyen kişiler sadece efatura modülünü, isteyen kişiler herbir modülü birarada kullanabilir. Eticaret entegrasyonu ile siparişlerin otomatik faturalandırılması, pazaryeri entegrasyonu ile tek merkezden stok ve sipariş takibi, online tahsilat modülü ile kullanıcıların bayi ya da müşterilerinden online ödeme almasını sağlar.

Aktif 1000'in üzerinde referansı bulunan İnajans çoğu müşterisi ile uzun yıllardır çalışmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz önem ve değere bağlı onlara üst düzeyde teknik destek ve yardım sunmaktayız.

Bugün daha çok eticaret yazılımlarında yoğunlaşmış olsakta yukarıda saydığım tüm hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. İnajans içerisinde ağırlı olarak yazılım ve SEO tarafında rol almaktayım.

İşlerimizin yoğunluğundan pek hobilerimize vakit ayıramasakta sayfalarımıza ait blog bölümlerinde ve bu sitede zaman zaman yazılar yayınlamaktayım.

Güncel Çalışmalar (Mayıs 2021)

İzmir Urla Otel kategorisinde hizmet veren Otel Urla, Ankara'nın önde gelen endüstriyel marketlerinden EMA Endüstriyel Market'e ve Ankara'da Kadın Doğum alanında hizmet veren başlıca olarak gebelik takibi, vajinusmus tedavisi ve kürtaj alanlarında hizmet veren sayın doktor Aslı Yücetürk'e profesyonel SEO danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.


Medium'daki blogumu takip etmek ister misin?

Desteğe mi ihtiyacınız Var?

Eticaret ve SEO konularında profesyonel hizmeti bizden alabilirsiniz.

Mert Şener Kimdir?

Eticaret ve SEO alanında 16 yıllık bir tecrübe ile yüzlerce firmaya hizmet vermiş, profesyonel bir geliştiricidir...