Hakkımda

1982 yılında Ankara'da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi TED Ankara Koleji'nde tamamladıktan sonra 2005 yılında Başkent Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldum.

2005 yılında ağırlıklı olarak web sitesi tasarımı ve yazılımı hizmeti vermek için İnajans'ı kurduk. 2006 yılı ile birlikte e-ticaret yazılımları üretmeye başlayan firmamız 2010 yılına kadar birçok kurum ve firmaya web sitesi ve eticaret altyapıları sağladı. 2010 yılından itibaren web tabanlı yazılımlar geliştirmeye ve SEO çalışmaları yapmaya başlayan firmamız 2014 yılında hazır web sitesi uygulaması olan Clouds Web'i yayınladı. Aynı yılın sonlarına doğru hazır eticaret yazılımı uygulaması olan Clouds Eticaret'i ortaya çıkardık. 2020 yılında da bütünleşik bir ön muhasebe, efatura, e-ticaret entegrasyonu modüllerini birarada barındıran İntegrasyon'u kullanıma sunduk.

Clouds Web Nedir?

Clouds Web web sitesi oluşturmak isteyen herkesin 1 dakika içerisinde bu işlemi yapmasını sağlar. Kolay bir yönetici paneli bulunan Clouds Web işletmeler ve bireysel kullanıcılar için ideal bir web sitesi oluşturma platformudur.

Clouds Eticaret Nedir?

Clouds Eticaret Yazılımı hazır bir eticaret sitesi oluşturucusudur. Yine 1 dakikada aktif olan eticaret sitelerini yönetmek oldukça kolaydır. Efatura entegrasyonu da bulunan Clouds Eticaret kullanıcılarına birçok eticaret modülünü 3 farklı pakette sunmaktadır.

İntegrasyon Nedir?

İntegrasyon Ön muhasebe, e-fatura, e-ticaret sitesi ve pazaryerleri entegrasyonu, online tahsilat imkanı sunan modül modül satılan gelişmiş bir web tabanlı yazılımdır. İsteyen kişiler sadece efatura modülünü, isteyen kişiler herbir modülü birarada kullanabilir. Eticaret entegrasyonu ile siparişlerin otomatik faturalandırılması, pazaryeri entegrasyonu ile tek merkezden stok ve sipariş takibi, online tahsilat modülü ile kullanıcıların bayi ya da müşterilerinden online ödeme almasını sağlar.

Aktif 1000'in üzerinde referansı bulunan İnajans çoğu müşterisi ile uzun yıllardır çalışmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz önem ve değere bağlı onlara üst düzeyde teknik destek ve yardım sunmaktayız.

Bugün daha çok eticaret yazılımlarında yoğunlaşmış olsakta yukarıda saydığım tüm hizmetleri sunmaya devam etmekteyiz. İnajans içerisinde ağırlı olarak yazılım ve SEO tarafında rol almaktayım.

İşlerimizin yoğunluğundan pek hobilerimize vakit ayıramasakta sayfalarımıza ait blog bölümlerinde ve bu sitede zaman zaman yazılar yayınlamaktayım.

Güncel SEO Çalışmaları (Ekim 2021)

Medikal Turizm kategorisinde faaliyet gösteren FlyHealth firmasına, İstanbul'un Önemli Sanat Galerilerinden Artopol Sanat Galerisi'ne, İstanbul'da araç kiralama hizmeti veren Egefe işletmesine, İstanbul'un önde gelen psikologlarından Özkan Yiğit'e, Türkiye'nin ilk podiatristlerden Sevgi Çorapcı - Podolog Lara Çorapcı, tercüme ofisi Transcom'a, İzmir'de kadın doğum uzmanı olan Zekeriya Güner'e ve Ankara'da Kadın Doğum alanında hizmet veren başlıca olarak gebelik takibi, vajinusmus tedavisi ve kürtaj alanlarında hizmet veren sayın doktor Aslı Yücetürk'e profesyonel SEO danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

SEO Uzmanı mı Aradığınız?

O halde bana ulaşıp teklif ve bilgi alabilirsiniz. Profesyonel SEO çalışmasında sizin için en doğru veriler ile çalışacağımdan emin olabilirsiniz.

İletişim Bilgilerim

SEO Eğitimi mi İhtiyacınız?

Birebir - online 2 saat SEO eğitimi ve danışmanlığı programım mevcut. Hem de kendi siteniz üzerinden. Önce sitenizi analiz ediyorum, sonrasında da 2 saat süresince sizlere neler yapmanız gerektiğini detaylıca anlatıyorum. Hem web sitenizi geliştirmek hem de SEO konusunda yaralı bilgiler öğrenmek isterseniz bu program tam size göre.

Online SEO Eğitimi ve Danışmanlığı

Google ADS Eğitimi mi Aradığınız?

Birebir Google ADS eğitimi vermekteyim. Kendi reklam hesabınız üzerinden birebir analiz ederek, size yapmanız gerekenleri anlatıyorum. Google ADS konusunda kendinizi geliştirmek, reklamlarınızı optimize etmek isterseniz bu eğitimime katılabilirsiniz.

Google ADS Eğitimi

Google ADS

2005 yılında o zamanki adı ile Google Adwords şimdiki adı Google ADS ile kendi şirketimin reklamları için ilgilenmeye başladım. Sonrasında müşterilerimin ihtiyaçları adına Google ADS danışmanlığı hizmete vermeye başladım. 15 yılın üzerinde Google ADS tecrübem olduğunu belirtmek isterim. Google ADS konusunda danışmanlık hizmeti almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Google ADS Danışmanlığı Nedir

Google ADS hesabınızın günlük olarak analiz edilerek optimize edilmesi ve Google ADS üzerinden daha verimli reklamlar kullanmanızı sağlayan hizmettir.

Güncel Google ADS Çalışmaları (Ekim 2021)

Anadolu İris İş Güvenliği, Transcom Tercüme, Psikolog Özkan Yiğit, İtalyan Home Store, Heavy Craft Tshirt gibi firma ve kişilere Google ADS Danışmanlığı hizmeti vermekteyim.

Desteğe mi ihtiyacınız Var?

Eticaret ve SEO konularında profesyonel hizmeti bizden alabilirsiniz.

Eğitime mi ihtiyacınız Var?

Online SEO Eğitimi
Kendi siteniz üzerinden örnek anlatımlı 1:1 SEO eğitimi... Detaylar
Online Google ADS Eğitimi
Google ADS hesabınız üzerinden örnek anlatımlı 1:1 Google ADS eğitimi... Detaylar

Mert Şener Kimdir?

Eticaret ve SEO alanında 16 yıllık bir tecrübe ile yüzlerce firmaya hizmet vermiş, profesyonel bir geliştiricidir...