İletişim

Bize telefon ya da Whatsapp üzerinden aşağıdaki numaradan ulaşabilirsiniz:
0(312) 963 19 28

Eposta göndermek için şu mailimizi kullanabilirsiniz:
mertsener@in.net.tr
Bize gelen mailleri hızlı bir şekilde cevaplamaya çalışıyoruz. Eğer bir sıkıntı olduğunu düşünürseniz bize telefon numaramız ya da Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

SEO Danışmanlığı - Eticaret

SEO danışmanlığı konusunda profesyonel destek almak ya da e-ticaret yazılımları ile ilgili kurulum, danışmanlık ya da entegrasyon servisi almak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.


Mert Şener Kimdir?

Eticaret yazılımı - danışmanlığı ve SEO alanında 2005 yılından beri profesyonel hizmet veren, bu alanlarda araştırmayı ve geliştirmeyi çok seven bir kişiyim. Kurucusu ve halen ortağı olduğum İnajans firmasında 2005 yılından bu yana eticaret yazılımları, web tabanlı yazılımlar üretmekte ve SEO konusunda geliştirmeler yapmaktayım. İnajans firması bahsettiğim hizmetler haricinde web tasarım, içerik yönetimi ve sistemleri gibi hizmetleri de bünyesinde barındırmaktadır.


SEO Danışmanlığı Hizmeti Almak İstiyorsanız

  • Web site adresinizi
  • Rakip siteleri
  • Sosyal medya hesaplarınızı
  • Sizin için öncelikli olan anahtar kelimeleri

yukarıda belirtilen e-posta adresine iletmenizi rica ederim. Bu bilgiler bana tam ulaştığında verimli bir SEO çalışması ortaya çıkartmak için çalışma öncesi gerekli SEO analizlerini yapabilmemi ve size doğru SEO teklifi vermemi sağlamış olursunuz.


Konu Başlığı Öneriniz mi Var?

Blogumda yer almasını ya da incelememi istediğiniz bir yazılım ya da konu var ise bana iletebilirsiniz. Memnuniyetle konuyu araştırıp blogumda yer vermek isterim.

Desteğe mi ihtiyacınız Var?

Google Ads, SEO ve Eticaret konularında profesyonel hizmeti bizden alabilirsiniz.

Eğitime mi ihtiyacınız Var?

Mert Şener Hakkında?

Google Ads, SEO ve E-ticaret alanında 18 yıllık bir tecrübe ile yüzlerce firmaya hizmet vermiş, profesyonel bir geliştiricidir...