SEO Eğitimi

Online SEO Eğitimi ve Danışmanlığı Programı (2 Saat) - Birebir

SEO Eğitimi

SEO Eğitimi - SEO Danışmanlığı

Yüz yüze 2 saat size ait web sitesi üzerinden SEO çalışması konuşacağımız hem danışmanlık alabileceğiniz, hem de kendizi geliştirebileceğiniz ayrıca önerilerimi de bulabileceğiniz 2 saatlik Online SEO eğitimi - kursu. (Zoom Aracılığıyla)

  • Eğitim öncesi web sitesinin analizi
  • 2 saat Canlı SEO Eğitimi
  • Birebir - Size Özel Danışmanlık
  • Kendi siteniz üzerinden*
  • Analiz not ve raporların paylaşılması
  • Online SEO eğitiminin kayıt edilmesi ve size iletilmesi
  • Danışmanlık sonrası eposta ile destek

* Web sitesi bulunmayan kişilerle kendi SEO çalışmalarımı yürüttüğüm bir site üzerinden SEO eğitimi verilecektir.

Ücret: 1000TL 750TL

SEO eğitim ve danışmanlık kayıt formunu eksiksiz doldurduktan sonra güvenli bir şekilde kredi kartı (PayTr altyapısı) ya da havale/eft ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Kayıt Formu

Ad Soyad
Eposta
GSM
Tarih - Saat Seçimi
Web Siteniz
5+3=? Doğrulama
Online SEO Eğitimi

Mert Şener Kimdir?

16 yıldır yüzlerce firmaya SEO - Google ADS - Eticaret yazılımları konularında hizmet vermekte ve vermeye devam etmekteyim. Instagram üzerinden gelen talepler üzerine SEO konusunda birebir danışmanlık - eğitim için bir program hazırladım ve önceden kayıt sistemiyle bu süreci başlattım. Hakkımda

SEO Eğitimi - Analizi ve Danışmanlığının Amacı

Eğitime başlamadan önce web sitenizi analiz ediyorum, detaylı notlar alıyorum ve SEO eğitimi esnasında fikir ve önerilerimi sizler ile paylaşıyorum. Yapmanız gerekenleri birebir web siteniz üzerinden nedenleri ile birlikte anlatıyorum. 2 saat süren bu eğitimde hem SEO öğrenebilir hem de web sitenizi geliştirecek fikirler edinebilirsiniz. Web sitesi olmayan kişiler için de örnek bir site üzerinden - SEO çalışmasında başarılı olmuş - çalışma ve anlatım yapmaktayım.

SEO Kursu Kimler için?

SEO'ya yeni başlayanlar, SEO konusunda kendisini geliştirmek isteyenler, SEO uzmanı olmak isteyenler, eticaret sitesi sahipleri - yöneticileri, dijital pazarlama ile ilgilenenler, web sitesini geliştirmek isteyenler, küçük işletme sahipleri ve işletmelerin IT departmanlarında çalışanlar... Bu gruptakiler için birebir online SEO eğitimim oldukça yaralı olacaktır. 2005 yılından beri bilişim sektöründe aktif rol alan birisi olarak SEO konusundaki tecrübelerimin sizlere oldukça yararlı olacağını düşünüyorum. Bugüne kadar verdiğim yüzlerce eğitimin sonucu da bu düşüncelerimi kanıtlar durumdadır.

SEO Eğitimi Hakkında Soru ve Cevap

İşletmeme ait web sitesini eğitimde kullanabilir miyiz?

Elbette! Kayıt formunda web sitenizi belirtin. Eğitimden önce web sitenizi analiz edip, eğitim esnasında öneri ve fikirlerimi sizlerle paylaşıyor olacağım. Web sitenizin SEO açısından eksik olan altyapısal ve içeriksel tüm detaylarını sizlere anlatacağım.

Web sitem yok, nasıl bir yol izliyorsunuz?

Bir web sitesine sahip değilseniz SEO danışmanlığı yaptığım gerçek bir site üzerinden neleri neden yaptığımı ve sonuçlarını sizlerle paylaşıyorum.

Eğitim sırasında soru sorabiliyor muyuz?

Tabi ki, öncelikli olarak ben fikirlerimi sizlere sunuyorum, yapmanız gerekenleri anlatıyorum. Takıldığınız her an, ya da kendinizi daha çok geliştirebilmek için eğitim esnasında soru sorabilirsiniz. Tüm sorularınızı detaylıca cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz.

Eğitim sonrası nasıl destek veriyorsunuz?

SEO eğitimi sonrasında eposta ile istediğiniz zaman bana soru sorabilirsiniz. Yoğunluk durumuma bağlı en geç 2 gün içerisinde sizlere cevap veriyorum.

Web sitemin SEO konusunda başarılı olması için herşeyi anlatıyor musunuz?

Evet! Kendi tecrübe ve analizlerime göre yapmanız gereken herşeyi şeffaf ve net olarak size anlatıyorum. Yapmanız gerekli şeyleri neden yapmanız gerektiğini ya da ne işe yarayacağını da sizlerle paylaşıyorum. Böylelikle SEO konusunda kendinizi geliştirmeniz - eğitmeniz için bilgiler de edinmiş oluyorsunuz.

Eğitimin ücretini nasıl ödeyebilirim

Kredi kartı ile kayıt olduktan sonra güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme altyapısı olarak Türkiye'nin önde gelen ödeme kuruluşu PayTr'yi kullanmaktayım. Online ödemede 7 farklı banka kredi kartına da taksit imkanı mevcut. Ek olarak banka yolu ile de ödeme yapabilirsiniz(Havale - Eft). Banka bilgileri kayıt formunu doldurduktan sonra size otomatik olarak iletilecektir.

1:1 SEO Eğitimi ve Özeti

Eğitime Kaydınızı Yapın

Öncelikli olarak eksiksiz olarak isim ve iletişim bilgilerinizi doldurun. İncelememi istediğiniz web sitesini yazın. Ön kayıt sonrası eğitim için ayırdığım vakitlerden size ait olanını boşa çıkarmam için ödemenizi gerçekleştirin. Kredi kartınız ile Türkiye'nin önde gelen altyapı sağlayıcılarından PayTr ile online ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Havale-Eft ile ödeme yapmak isteyenler için banka bilgilerimi de ön kayıt formu sonrasında sizlerle paylaştım.

Eğitim Öncesi Sitenizi Analiz Ediyorum

Ödemenizi onayladıktan sonra seçtiğiniz tarih ve saati sizin için rezerve eder, akabinde belirttiğiniz web sitesini SEO çalışmaları açısından analiz eder ve size önermem gereken notları çıkarırım. Ayrıca Seranking, Ahrefs, SemRush gibi uygulamalar üzerinden web sitenizi analiz eder ve raporlar alırım. SEO çalışması için çıkardığım not ve raporları eğitim sonrasında sizlerle paylaşırım.

2 Saat Online Eğitimde Fikirlerimi ve Önerilerimi Uygulamalı Olarak Sunarım

Çıkardığım öneri ve fikirlerimi sizler ile paylaşırım. Web siteniz üzerinde neler yapmanız gerektiğini madde madde nedenleri ile size anlatırım. Web sitenizdeki eksikleri ve bunları nasıl kapatacağınızı size söylerim. SEO eğitimini kolay anlaşılır olması açısından basit bir dil kullanarak gerçekleştiririm. Teknik bir bilgiye sahip olmasanız dahi neler yapmanız gerektiği konusunda yeterli bilgiyi size sunarım.

Sorularınızı Sorun

Birebir canlı eğitim esnasında merak ettiklerinizi ya da aklınıza takılanları bana sorabilir ve online olarak cevap alabilirsiniz. Eğitimlerde son yarım saati sizin sorularınıza ayırıp, size destek olmayı amaçladım.

Eğitimin Kaydını Size İletirim

Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz eğitimin baştan sonuna kadar kaydını alır, bu kaydı eğitim sonrasında size iletirim. Bu benimle yaptığınız eğitim sonrasında takıldığınız durumlarda tekrar incelemek için oldukça önemlidir. (Eğitim kaydı, eğitim sonrasında yüksek dosya boyutu gerekçesi ile WeTransfer üzerinden gönderilmektedir.)

Not ve Raporlar

Eğitim bitişinde web siteniz için çıkardığım notları ve Seranking üzerinden aldığım detaylı raporları sizlerle paylaşıyorum. Çıkardığım notlar web sitenizi SEO açısından geliştirmeniz için oldukça işinize yarayacak bilgileri içerir. Notlarım SEO konusunda genel bilgileri değil, hangi sayfanızda neyi ne şekilde - neden yapmanız gerektiğini detaylıca size gösterir. Ayrıca 1:1 olarak Zoom üzerinden yaptığımız eğitimi kayıt edip, bu kaydı sizinle paylaşıyorum.

Eğitim Sonrasında İstediğiniz Zaman Bana Soru Sorabilirsiniz

SEO çalışmaları için birebir eğitimimiz bittikten sonra, bana istediğiniz zaman eposta ile ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Gelen sorulara aynı gün içerisinde cevap vermeye çalışıyorum ancak çok yoğun bir ana denk gelse bile sorduğunuz sorulara en geç 2 gün içerisinde cevap vereceğime emin olabilirsiniz...

2 Saatlik SEO Eğitimi ve Danışmanlığı Sonrasında Neler Kazanmış Olacaksınız?

SEO eğitimi sonrasında öncelikli olarak web sitenizin SEO açısından hatalı olan kısımlarını ya da iyileştirme yapmanız gereken yerlerini tamamıyla göreceksiniz. Bu hata ve eksiklikleri benim gözlemlerim haricinde Ahrefs, SemRush ve Seranking araçlarının da raporlamasını sizinle paylaşıyor olacağım. Bu eksiklikleri nasıl düzeltebilir ya da iyileştirebilirsiniz konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Temel SEO ve arama motoru optimizasyonu konusundaki eksikliklerinizi kapatabileceksiniz. Bundan sonraki süreçte başarılı bir SEO çalışmasını nasıl sürdürmeniz gerekli bunu tam anlamıyla öğreneceksiniz. Düzenli ve prensipli bir SEO çalışması için kendinize yol haritası çıkarabileceksiniz. Bir web sitesinin ana amacının kullanıcılarını memnun etmesi gerektiği fikrini tam anlamıyla kavrayıp, bundan sonraki çalışmalarınızı buna göre belirleyebileceksiniz.

SEO konusunda kendinizi geliştirmek ve web sitenizi Google arama sonuçlarında yükseltmek istiyorsanız 1:1 SEO eğitimime katılmanızı öneririm. Size hem eğitim, sitenize de SEO danışmanlığı verecek olan bu online programdan oldukça fazla verim alacağınızı garanti edebilirim.

Online SEO Eğitimi ile SEO Bilginizi Arttırın

Gerçek bir web sitesi üzerinden SEO çalışması gerçekleştireceğimiz için uygulamalı olarak SEO fikirleri edinebileceksiniz. Bu bakımdan bu eğitim size çok katkı sağlayacak ve önerilerimi uygulamanız halinde web sitenizin organik aramalarda hızlı bir şekilde yükseleceğini görebileceksiniz.

3 Ana Başlıkta SEO Eğitimi

Altyapı, hız ve içerik ana başlıkları altında temek SEO bilgilerini öğrenebileceğiniz bu eğitim ile birlikte kendi kendinize SEO çalışmaları yapabilir hale gelecekseniz.

1. Altyapısal SEO Çalışmaları

Doğru barındırma (hosting) hizmeti seçimi, yazılım seçimi, mobil uyum, SSL sertifikası, site haritası gibi unsurları ele alan kategoridir. Bu unsurların neden gerekli olduğunu örnekler ile birlikte eğitimimde sizlere anlatıyor olacağım.

Hosting Seçimi

Kaliteli ve hızlı bir hosting hizmeti almak SEO çalışmalarının başında gelir. 2005 yılından beri bu sektörün içinde olan biri olarak hosting konusunda size en iyi seçimi yapabilmeniz için çözümler sunuyorum.

Mobil Uyum

Web siteniz mobil uyumlu değilse zaten SEO çalışmalarında başarılı olma şansınız oldukça az. Ancak web siteniz mobil uyumlu olsa dahi mobil kullanımda bazı hataları barındırabilir. Bunları tespit edip, SEO eğitimi dahilinde sizlerle paylaşıyorum.

Site Haritalası

Çoğu kişinin gözden kaçırdığı ancak SEO çalışmalarında oldukça rolü olan site haritası konusunda neyi nasıl yapmanız gerektiğini sizlere detaylıca anlatıyorum.

2. Hızlandırma Çalışmaları

Online SEO kursunda web sitenizi nasıl hızlandırabileceğinizi örnekler vererek anlatıyorum. Öncelikle görsellerin optimizasyonu ve sağladığı tasarrufları size iletirken, gereksiz kaynakların ortadan kaldırılması için neler yapmanız gerektiğini de size anlatıyorum.

Görsel Optimizasyonu

Sitenizdeki görselleri optimize etmeyi çok basit bir şekilde online ortamda örnekler vererek sizinle paylaşıyorum. Görsel optimizasyon sonucunda en az yarı yarıya tasarruf ettiğinizi göreceksiniz. Bu da web sitenize ekstra hız olarak geri dönecektir.

Gereksiz Kaynakları Ortadan Kaldırma

Web sitenizde bulunan gereksiz javascript ya da kullanılmayan CSSleri ortadan kaldırmanız için yapmanız gerekenleri size anlatıyorum. Teknik bilginiz veya dosya erişiminiz bulunmaması halinde servis sağlayacınızdan ne istemeniz gerektiğini size iletiyorum.

3. İçeriksel SEO Çalışmaları

SEO için altyapı ve hızı sağladıktan sonra elimizde içerik çalışmalarına yoğunlaşmak kalır. Nasıl bir içerik stratejisi kurmalısınız, nelere dikkat etmelisiniz ve nasıl içerikler üretmelisiniz konusunda tüm tecrübelerimi sizlerle paylaşıyorum. Ek olarak title - description optimizasyonu ve H etiketleri iyileştirme konusunda da fikirlerimi sizlere sunuyorum

Özgün, Kaliteli ve İlgi Çekici İçerikler Oluşturma

İçeriklerinizi sektör ya da kategorinize bağlı nasıl oluşturmanız gerektiğini, içeriklerinizin daha ilgi çekici olması için neler yapmanız gerektiğini 1:1 SEO eğitiminde sizlerle paylaşıyorum.

Doğru Title ve Description Oluşturma

Doğru title ve description nasıl oluşturulmalı bunu kendi sayfalarınız üzerinden örnekler ile size anlatıyorum. Hatta 1-2 içeriğiniz için doğru title ve description öğelerini birebir online oluşturuyoruz.

H Etiketlerinin Doğru Kullanımı

İçeriklerinizde doğru H etiketlerini kullanmanız için sizlere fikirlerimi sunuyorum. Yine 1-2 içeriğiniz için doğru H etiketlerini eğitim esnasında birlikte oluşturuyoruz.

Sorularınız varsa bana 0(546) 586 74 76 nolu telefondan çağrı yapabilir ya da aynı numara üzerinden whatsapp'tan bana mesaj gönderebilirsiniz.

Desteğe mi ihtiyacınız Var?

Google Ads, SEO ve Eticaret konularında profesyonel hizmeti bizden alabilirsiniz.

Eğitime mi ihtiyacınız Var?

Online Google ADS Eğitimleri
1:1 gerçek ya da örnek hesap üzerinden Google ADS Eğitimleri...

Mert Şener Kimdir?

Google Ads, SEO ve E-ticaret alanında 16 yıllık bir tecrübe ile yüzlerce firmaya hizmet vermiş, profesyonel bir geliştiricidir...