SEO Eğitimi

Birebir Online SEO Eğitimi ve Danışmanlığı Programı (2 Saat)

Yüz yüze 2 saat gerçek web sitesi üzerinden SEO çalışması konuşacağımız hem danışmanlık alabileceğiniz, hem de kendizi geliştirebileceğiniz ayrıca önerilerimi de bulabileceğiniz 2 saatlik SEO eğitimi. (Zoom Aracılığıyla)

  • Eğitim öncesi web sitesinin analizi
  • 2 saat
  • Birebir
  • Kendi siteniz üzerinden*
  • Analiz not ve raporların paylaşılması
  • Danışmanlık sonrası eposta ile destek

* Web sitesi bulunmayan kişilerle kendi SEO çalışmalarımı yürüttüğüm bir site üzerinden danışmanlık - eğitim verilecektir.

Ücret: 600TL 400TL

SEO eğitim ve danışmanlık kayıt formunu eksiksiz doldurduktan sonra güvenli bir şekilde kredi kartı (PayTr altyapısı) ya da havale/eft ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Kayıt Formu

Ad Soyad
Eposta
GSM
Tarih - Saat Seçimi
Web Siteniz
8+7=? Doğrulama
SEO Eğitimi

Mert Şener Kimdir?

16 yıldır yüzlerce firmaya SEO - Google ADS - Eticaret yazılımları konularında hizmet vermekte ve vermeye devam etmekteyim. Instagram üzerinden gelen talepler üzerine SEO konusunda birebir danışmanlık - eğitim için bir program hazırladım ve önceden kayıt sistemiyle bu süreci başlattım. İlerleyen günlerde çok talep gördüğüm Google Ads konusunda da birebir eğitimlere başlamayı planlamaktayım.

SEO Eğitimi - Analizi ve Danışmanlığının Amacı

Eğitime başlamadan önce web sitenizi analiz ediyorum, eğitim esnasında fikir ve önerilerimi sizler ile paylaşıyorum. Yapmanız gerekenleri birebir örnek üzerinden nedenleri ile birlikte anlatıyorum. 2 saat süren bu eğitimde hem SEO öğrenebilir hem de web sitenizi geliştirecek fikirler edinebilirsiniz. Web sitesi olmayan kişiler için de örnek bir site üzerinden çalışma yapmaktayım.

SEO Kursu Kimler için?

SEO'ya yeni başlayanlar, SEO konusunda kendisini geliştirmek isteyenler, web sitesini geliştirmek isteyenler, küçük işletme sahipleri ve işletmelerin IT departmanlarında çalışanlar...

Eğitim Hakkında Soru ve Cevap

İşletmeme ait web sitesini eğitimde kullanabilir miyiz?

Elbette! Kayıt formunda web sitenizi belirtin. Eğitimden önce web sitenizi analiz edip, eğitim esnasında öneri ve fikirlerimi sizlerle paylaşıyor olacağım.

Web sitem yok, nasıl bir yol izliyorsunuz?

SEO danışmanlığı yaptığım gerçek bir site üzerinden neleri neden yaptığımı ve sonuçları sizlerle paylaşıyorum.

Eğitim sırasında soru sorabiliyor muyuz?

Tabi ki, öncelikli olarak ben fikirlerimi sizlere sunuyorum, yapmanız gerekenleri anlatıyorum. Takıldığınız her an, ya da kendinizi daha çok geliştirebilmek için eğitim esnasında soru sorabilirsiniz.

Eğitim sonrası nasıl destek veriyorsunuz?

Eposta ile istediğiniz zaman bana soru sorabilirsiniz. Yoğunluk durumuma bağlı en geç 2 gün içerisinde sizlere cevap veriyorum.

Web sitemin SEO konusunda başarılı olması için herşeyi anlatıyor musunuz?

Evet! Kendi tecrübe ve analizlerime göre yapmanız gereken herşeyi şeffaf olarak size anlatıyorum. Yapmanız gerekli şeyleri neden yapmanız gerektiğini ya da ne işe yarayacağını da sizlerle paylaşıyorum. Böylelikle SEO konusunda kendinizi geliştirmeniz için bilgiler de edinmiş oluyorsunuz.

1:1 SEO Eğitimi ve Özeti

Eğitime Kaydınızı Yapın

Öncelikli olarak eksiksiz olarak isim ve iletişim bilgilerinizi doldurun. İncelememi istediğiniz web sitesini yazın. Ön kayıt sonrası eğitim için ayırdığım vakitlerden size ait olanını boşa çıkarmam için ödemenizi gerçekleştirin. Kredi kartınız ile Türkiye'nin önde gelen altyapı sağlayıcılarından PayTr ile online ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Havale-Eft ile ödeme yapmak isteyenler için banka bilgilerimi de ön kayıt formu sonrasında sizlerle paylaştım.

Eğitim Öncesi Sitenizi Analiz Ediyorum

Ödemenizi onayladıktan sonra seçtiğiniz tarih ve saati sizin için rezerve eder, akabinde belirttiğiniz web sitesini SEO çalışmaları açısından analiz eder ve size önermem gereken notları çıkarırım. Ayrıca Seranking uygulaması üzerinden sitenizi analiz eder ve raporlar alırım. SEO çalışması için çıkardığım not ve raporları eğitim sonrasında sizlerle paylaşırım.

2 Saat Online Eğitimde Fikirlerimi ve Önerilerimi Uygulamalı Olarak Sunarım

Çıkardığım öneri ve fikirlerimi sizler ile paylaşırım. Web siteniz üzerinde neler yapmanız gerektiğini madde madde nedenleri ile size anlatırım. Bu anlatımı basit bir dil kullanarak gerçekleştiririm. Teknik bir bilgiye sahip olmasanız dahi neler yapmanız gerektiği konusunda yeterli bilgiyi size sunarım.

Sorularınızı Sorun

Birebir canlı eğitim esnasında merak ettiklerinizi ya da aklınıza takılanları bana sorabilir ve online olarak cevap alabilirsiniz. Eğitimlerde son yarım saati sizin sorularınıza ayırıp, size destek olmayı amaçladım.

Not ve Raporlar

Eğitim bitişinde web siteniz için çıkardığım notları ve Seranking üzerinden aldığım detaylı raporları sizlerle paylaşıyorum. Çıkardığım notlar web sitenizi SEO açısından geliştirmeniz için oldukça işinize yarayacak bilgileri içerir. Notlarım SEO konusunda genel bilgileri değil, hangi sayfanızda neyi ne şekilde - neden yapmanız gerektiğini detaylıca size gösterir. Ayrıca 1:1 olarak Zoom üzerinden yaptığımız eğitimi kayıt edip, bu ses kaydını sizinle paylaşıyorum.

Eğitim Sonrasında İstediğiniz Zaman Bana Soru Sorabilirsiniz

SEO çalışmaları için birebir eğitimimiz bittikten sonra, bana istediğiniz zaman eposta ile ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Gelen sorulara aynı gün içerisinde cevap vermeye çalışıyorum ancak çok yoğun bir ana denk gelse bile sorduğunuz sorulara en geç 2 gün içerisinde cevap vereceğime emin olabilirsiniz...

2 Saatlik SEO Eğitimi ve Danışmanlığı Sonrasında Neler Kazanmış Olacaksınız?

SEO eğitimi sonrasında öncelikli olarak web sitenizin SEO açısından hatalı olan kısımlarını ya da iyileştirme yapmanız gereken yerleri göreceksiniz. Bunları nasıl düzeltebilir ya da iyileştirebilirsiniz konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Bundan sonraki süreçte başarılı bir SEO çalışmasını nasıl sürdürmeniz gerekli bunu tam anlamıyla öğreneceksiniz. Düzenli ve prensipli bir SEO çalışması için kendinize yol haritası çıkarabileceksiniz. Bir web sitesinin ana amacının kullanıcılarını memnun etmesi gerektiği fikrini tam anlamıyla kavrayıp, bundan sonraki çalışmalarınızı buna göre belirleyebileceksiniz.

SEO konusunda kendinizi geliştirmek ve web sitenizi yükseltmek istiyorsanız 1:1 SEO eğitimime katılmanızı öneririm. Size hem eğitim, sitenize de danışmanlık verecek olan bu programdan oldukça fazla verim alacağınızı garanti edebilirim.

Sorularınız varsa bana 0(546) 586 74 76 nolu telefondan çağrı yapabilir ya da aynı numara üzerinden whatsapp'tan bana mesaj gönderebilirsiniz.