Google ADS Eğitimi

Online Google ADS Eğitimi ve Danışmanlığı Programı (2 Saat) - Birebir

Google ADS Eğitimi

Google ADS Eğitimi - Danışmanlığı

Yüz yüze 2 saat Google ADS hesabınız üzerinden Google ADS çalışması konuşacağımız hem danışmanlık alabileceğiniz, hem de kendinizi geliştirebileceğiniz ayrıca önerilerimi de bulabileceğiniz 2 saatlik Online Google ADS eğitimi. (Zoom Aracılığıyla)

  • Eğitim öncesi Google ADS hesabının analizi
  • 2 saat
  • Birebir
  • Kendi Google ADS hesabınız üzerinden*
  • Analiz not ve raporların paylaşılması
  • Online Google ADS eğitiminin kayıt edilmesi ve size iletilmesi
  • Danışmanlık sonrası eposta ile destek

* Google ADS hesabı bulunmayan kişilerle kendi Google ADS çalışmalarımı yürüttüğüm bir hesap üzerinden Google ADS eğitimi verilecektir.

Ücret: 1000TL 750TL

Google ADS eğitim ve danışmanlık kayıt formunu eksiksiz doldurduktan sonra güvenli bir şekilde kredi kartı (PayTr altyapısı) ya da havale/eft ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Kayıt Formu

Ad Soyad
Eposta
GSM
Tarih - Saat Seçimi
2+5=? Doğrulama

Mert Şener Kimdir?

16 yıldır yüzlerce firmaya SEO - Google ADS Danışmanlığı - Eticaret yazılımları konularında hizmet vermekte ve vermeye devam etmekteyim. Instagram üzerinden gelen talepler üzerine SEO ve Google ADS konusunda birebir danışmanlık - eğitim için bir program hazırladım ve önceden kayıt sistemiyle bu süreci başlattım. Hali hazırda 20 civarında işletmenin Google ADS danışmanlığını sürdürmektedir. 2005 yılında Google reklamlarını - o zamanki adı Google Adwords - kullanmaya başlayan Mert Şener, tam 16 senedir Google reklamları konusunda analizler yaparak çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.

Google ADS Eğitimi

Eğitime başlamadan önce Google ADS hesabınızı analiz ediyorum, detaylı notlar alıyorum ve Google ADS eğitimi esnasında fikir ve önerilerimi sizler ile paylaşıyorum. Yapmanız gerekenleri birebir Google ADS hesabınız üzerinden nedenleri ile birlikte anlatıyorum. 2 saat süren bu eğitimde hem Google ADS öğrenebilir hem de Google ADS ile verimli reklamları geliştirecek fikirler edinebilirsiniz. Google ADS hesabı olmayan kişiler için de örnek bir Google ADS hesabı üzerinden çalışma yapmaktayım.

Google ADS Eğitimi Kapsamı

Google ADS Kelime Reklamları

Öncelikli olarak Google kelime reklamları ile eğitime başlangıç yapıyoruz. Google kelime reklamları en bilinen ve en çok kullanılan Google reklam türüdür. Bu reklam türü istediğiniz kelimeler ile reklam verme, Google arama sonuçlarında listelenmenizi sağlar. Doğru reklam başlıkları, doğru hedef kitle seçimi, doğru anahtar kelimeleri bulmak, kalite puanı, kullanılması gereken arama kelime türü (sıralı - tam eşleme) ve dönüşüm izleme gibi konuları kapsar.

Google ADS Kelime Eşleme Türlerini Doğru Anlamak

Reklamlarınızda kelime eşleme türlerini doğru bilerek ve amaca uygun kullanmak çok önemlidir. Google ADS Eğitimide kelime eşleme türlerini sizlere örnekleri ile anlatmaktayım. Amaçladığınız stratejiyi doğru oluşturmanız için gereken bilgileri bu eğitim üzerinden kolayca anlamanız mümkün.

Reklam Kelimelerinizin Kalite Puanı Yükseltmek

Google ADS kampanyanızın başarılı olması ya da daha düşük bütçeler ile olumlu sonuçlar almanız için reklamlarınıza tanımladığınız anahtar kelimelerinizin kalite puanını yüksek tutmak oldukça önemli bir konudur. Birebir Google ADS Eğitiminde kalite puanınızı daha yüksek hale getirmeniz için yapmanız gerekenleri birebir olarak size anlatıyorum. Google ADS kalite puanı 3 etken üzerinden hesaplanır: 1- Reklam alaka düzeyi, 2- Açılış sayfası deneyimi, 3- Beklenen tıklama oranı...

1- Reklam Alaka Düzeyi

Reklamınız için tanımladığınız anahtar kelimeler ile reklamınıza giriş yaptığınız başlık ve açıklamalar arası ölçümleme yapan puanlama türüdür. Doğru reklam, birbiri ile alakalı anahtar kelime ve başlık oluşturmayı Google ADS Eğitimimde öğrenebilirsiniz.

2- Açılış Sayfası Deneyimi

Reklamlarınızı yönlendirdiğiniz url ile tanımladığınız anahtar kelimelerin alakasını ölçen değerlendirmedir. Reklamların yönlendirildiği URL ile anahtar kelimelerinizin alakalı olması için neler yapmanız gerektiğini Google ADS Eğitiminde sizlere anlatıyorum.

3- Beklenen Tıklama Oranı

Google ADS reklamlarınızın gösterim ve tıklanma oranına göre bu bahsettiğim beklenen tıklama oranını yüzde cinsi üzerinden göstermektedir. Bu oranın düşük olması kalite puanınızın düşük olmasına sebebiyet verecektir. Google ADS Eğitiminde beklenen tıklama oranınızın artması için neler yapmanız gerektiğini sizlere detaylıca anlatıyorum.

Google ADS Hedefsel Amaçlar

Google ADS kelime reklamlarını bir strateji üzerine oluşturmayı kapsar. Bir reklam web sitesi tıklaması, satış amacı, telefon araması üreten ya da yol tarifi almayı teşvik eden amaçlardan oluşabilir. Google ADS eğitiminde bu detayları sizlere anlatmaktayım.

Google Reklamları Dönüşümleri

Google ADS eğitiminde reklamlarınızı doğru ölçümlemek yani reklamlarınızın getirdiği olumlu sonuçları görmeniz adına dönüşüm kurulumunu sizlere anlatmaktayım. Bu dönüşümler reklamlarınızı analiz etmeniz, veriyi doğru okumanız ve reklamlarınızı optimize etmek için oldukça önemlidir. Örneğin 1 ay sonra saat 24:00 - 04:00 arası hiç dönüşüm almadığınızı görmek ve buna paralel be saat dilimini reklamlarınızdan hariç tutmanız bütçenizi daha verimli kullanmanız için oldukça yararlıdır. Online Google ADS Eğitiminde buna benzer çokca örneği sizlerle paylaşıyor olacağım.

Google ADS Yeniden Pazarlama Reklamları

Yeniden pazarlama reklamları web sitenizi önceden ziyaret eden kişilere Google iş ortağı siteleri üzerinden tekrar reklam göstermenizi sağlar. Youtube ya da önemli ve aklınıza gelebilecek hemen her forum - haber sitesi Google iş ortağıdır. Dolayısı ile web sitenizi önceden ziyaret etmiş bir kişiye tekrar reklam göstermeniz satışlarınızı arttırmak için oldukça yararlı bir reklam türüdür. Online Google ADS Eğitiminde yeniden pazarlama reklamlarını nasıl kurabileceğinize dair detaylı bilgiyi de birebir olarak vermekteyim.

Google Reklam Kursu - Eğitimi Kimler için?

Google ADS'e yeni başlayanlar, Google ADS konusunda kendisini geliştirmek isteyenler, Google ADS uzmanı olmak isteyenler, eticaret sitesi sahipleri - yöneticileri, dijital pazarlama ile ilgilenenler, web sitesini geliştirmek isteyenler, küçük işletme sahipleri ve işletmelerin IT departmanlarında çalışanlar... Bu gruptakiler için birebir Google ADS eğitimim oldukça yaralı olacaktır. Google ADS konusunda kendisini geliştirmek isteyen kişiler bu eğitimime katılarak bu konuda ciddi bilgi birikimine sahip olabilirler. 10 sene üzerindeki Google ADS tecrübelerimi gerçek - çalışan Google ADS hesaplarından örnekler vererek aktarmaktayım.

Google Reklamları Eğitim Hakkında Soru ve Cevap

İşletmeme ait Google ADS hesabı eğitimde kullanabilir miyiz?

Elbette! Kayıt formunda Google ADS hesabınızı belirtin. Eğitimden önce Google ADS hesabınızı analiz edip, eğitim esnasında öneri ve fikirlerimi sizlerle paylaşıyor olacağım.

Google ADS hesabım yok, nasıl bir yol izliyorsunuz?

Google ADS danışmanlığı yaptığım gerçek bir hesap üzerinden neleri neden yaptığımı ve sonuçları sizlerle paylaşıyorum.

Eğitim sırasında soru sorabiliyor muyuz?

Tabi ki, öncelikli olarak ben fikirlerimi sizlere sunuyorum, yapmanız gerekenleri anlatıyorum. Takıldığınız her an, ya da kendinizi daha çok geliştirebilmek için eğitim esnasında soru sorabilirsiniz.

Eğitim sonrası nasıl destek veriyorsunuz?

Eposta ile istediğiniz zaman bana soru sorabilirsiniz. Yoğunluk durumuma bağlı en geç 2 gün içerisinde sizlere cevap veriyorum.

Google ADS konusunda başarılı olmak için herşeyi anlatıyor musunuz?

Evet! Kendi tecrübe ve analizlerime göre yapmanız gereken herşeyi şeffaf olarak size anlatıyorum. Yapmanız gerekli şeyleri neden yapmanız gerektiğini ya da ne işe yarayacağını da sizlerle paylaşıyorum. Böylelikle Google ADS konusunda kendinizi geliştirmeniz için bilgiler de edinmiş oluyorsunuz.

Eğitimin ücretini nasıl ödeyebilirim

Kredi kartı ile kayıt olduktan sonra güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme altyapısı olarak Türkiye'nin önde gelen ödeme kuruluşu PayTr'yi kullanmaktayım. Online ödemede 7 farklı banka kredi kartına da taksit imkanı mevcut. Ek olarak banka yolu ile de ödeme yapabilirsiniz(Havale - Eft). Banka bilgileri kayıt formunu doldurduktan sonra size otomatik olarak iletilecektir.

1:1 Google ADS Eğitimi ve Özeti

Eğitime Kaydınızı Yapın

Öncelikli olarak eksiksiz olarak isim ve iletişim bilgilerinizi doldurun. İncelememi istediğiniz hesap bilgilerini yazın. Ön kayıt sonrası eğitim için ayırdığım vakitlerden size ait olanını boşa çıkarmam için ödemenizi gerçekleştirin. Kredi kartınız ile Türkiye'nin önde gelen altyapı sağlayıcılarından PayTr ile online ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Havale-Eft ile ödeme yapmak isteyenler için banka bilgilerimi de ön kayıt formu sonrasında sizlerle paylaştım.

Eğitim Öncesi Google ADS Hesabınızı Ediyorum

Ödemenizi onayladıktan sonra seçtiğiniz tarih ve saati sizin için rezerve eder, akabinde belirttiğiniz Google ADS hesabını analiz eder ve size önermem gereken notları çıkarırım. Google ADS çalışması için çıkardığım not ve raporları eğitim sonrasında sizlerle paylaşırım.

2 Saat Online Eğitimde Fikirlerimi ve Önerilerimi Uygulamalı Olarak Sunarım

Çıkardığım öneri ve fikirlerimi sizler ile paylaşırım. Web siteniz üzerinde neler yapmanız gerektiğini madde madde nedenleri ile size anlatırım. Google ADS hesabınızdaki eksikleri ve bunları nasıl kapatacağınızı size söylerim. Google ADS eğitimini kolay anlaşılır olması açısından basit bir dil kullanarak gerçekleştiririm. Teknik bir bilgiye sahip olmasanız dahi neler yapmanız gerektiği konusunda yeterli bilgiyi size sunarım.

Sorularınızı Sorun

Birebir canlı eğitim esnasında merak ettiklerinizi ya da aklınıza takılanları bana sorabilir ve online olarak cevap alabilirsiniz. Eğitimlerde son yarım saati sizin sorularınıza ayırıp, size destek olmayı amaçladım.

Not ve Raporlar

Eğitim bitişinde Google ADS hesabınız için çıkardığım notları ve Seranking üzerinden aldığım detaylı raporları sizlerle paylaşıyorum. Çıkardığım notlar Google ADS reklamları açısından kendinizi geliştirmeniz için oldukça işinize yarayacak bilgileri içerir. Notlarım Google ADS konusunda genel bilgileri değil, hangi kelimede neyi ne şekilde - neden yapmanız gerektiğini detaylıca size gösterir. Ayrıca 1:1 olarak Zoom üzerinden yaptığımız eğitimi kayıt edip, bu ses kaydını sizinle paylaşıyorum.

Eğitim Sonrasında İstediğiniz Zaman Bana Soru Sorabilirsiniz

Google ADS çalışmaları için birebir eğitimimiz bittikten sonra, bana istediğiniz zaman eposta ile ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. Gelen sorulara aynı gün içerisinde cevap vermeye çalışıyorum ancak çok yoğun bir ana denk gelse bile sorduğunuz sorulara en geç 2 gün içerisinde cevap vereceğime emin olabilirsiniz...

2 Saatlik Google ADS Eğitimi ve Danışmanlığı Sonrasında Neler Kazanmış Olacaksınız?

Google ADS eğitimi sonrasında öncelikli olarak Google ADS açısından hatalı olan bilgilerinizi ya da iyileştirme yapmanız gereken yerleri göreceksiniz. Bunları nasıl düzeltebilir ya da iyileştirebilirsiniz konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Temel Google ADS konusundaki eksikliklerinizi kapatabileceksiniz. Bundan sonraki süreçte başarılı bir Google ADS reklam çalışmasını nasıl sürdürmeniz gerekli bunu tam anlamıyla öğreneceksiniz. Daha düşük bütçeler ile optimize edilmiş bir Google ADS reklamı ile daha verimli sonuçlar alabilir ve ciddi tasarruflar sağlayabilirsiniz.

Google ADS konusunda kendinizi geliştirmek ve verimli reklamlar oluşturmak istiyorsanız 1:1 Google ADS katılmanızı öneririm.

Online Google ADS Eğitimi ile ADS Bilginizi Arttırın

Gerçek bir hesap üzerinden Google ADS çalışması gerçekleştireceğimiz için uygulamalı olarak Google ADS fikirleri edinebileceksiniz. Bu bakımdan bu eğitim size çok katkı sağlayacak ve önerilerimi uygulamanız halinde verimli reklamlar oluşturmayı görebileceksiniz.

Sorularınız varsa bana 0(546) 586 74 76 nolu telefondan çağrı yapabilir ya da aynı numara üzerinden whatsapp'tan bana mesaj gönderebilirsiniz.

Desteğe mi ihtiyacınız Var?

Google Ads, SEO ve Eticaret konularında profesyonel hizmeti bizden alabilirsiniz.

Eğitime mi ihtiyacınız Var?

Online SEO Eğitimi
Kendi siteniz üzerinden örnek anlatımlı 1:1 SEO eğitimi...
Online Google ADS Eğitimleri
1:1 gerçek ya da örnek hesap üzerinden Google ADS Eğitimleri...

Mert Şener Kimdir?

Google Ads, SEO ve E-ticaret alanında 16 yıllık bir tecrübe ile yüzlerce firmaya hizmet vermiş, profesyonel bir geliştiricidir...